Vranov Agency ve spolupráci se společností Znovín Znojmo, a.s. se sídlem v Šatově pořádají pro všechny milovníky dobrého vína další mimořádný večer.

Pokud se na Vánoce očekává příchod krále, pak příchod časů svatého Martina lze označit jako příchod korunního prince. Dne 11. listopadu k Vám tak již podeváté připlouvá za zvuku lodního zvonu moravská odpověď na Beaujolais Nouveau - Svatomartinské víno. Přijďte prožít pohodovou plavbu a romanticky přivítat nová moravská vína Znovínu Znojmo ročníku 2018.

Staňte se tak letos i Vy součástí této tradice a prožijte společně s námi znovu otvírání prvních lahví svěžího mladého vína. Nezačínáme ani dříve, ani později, ale přesně v neděli 11.11.2018, tak jak velí tradice.

Poplujeme překrásnými místy hlavního města s neopakovatelným výhledem na panorama Prahy tak, jak je možné pouze z hladiny řeky Vltavy.

Program dále pokračuje řízenou ochutnávkou bílých vín společnosti Znovín Znojmo, a.s. a chybět nebude ani letos gurmánský zážitek v podobě menu, sestaveného právě pro tuto výjimečnou příležitost.

Jaká Svatomartinská vína budete ochutnávat?

Seznam ochtnávaných vín v současné chvíli není k dispozici. Bude aktualizován, jakmile budou vybrána mladá Svatomartinská vína vč. ostatních vín, které budete ochutnávat.